Hakkımızda

Hakkımızda

Sürdürülebilir iş büyümesi için yenilikçi ambalaj ve tekstil aksesuar çözümleri.

Erdoğan Ambalaj olarak, 1969 yılında Mahmutpaşa’da temelleri atılan ve 50 yılı aşkın süredir sektörde güven ve kaliteyle anılan bir firmayız. Merhum Nail Erdoğan tarafından kurulan şirketimiz, tekstil aksesuarları ve ambalaj çözümlerini tek bir çatı altında toplayarak, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 1993 yılında Küçükköy’de 12.000 m² alan üzerine inşa ettiğimiz modern üretim tesisimizle, yenilikçi ve kaliteli ürünler sunmaya devam ediyoruz.
0 M2

Üretim Tesisi

0 +

Yıllık Tecrübe

Vizyonumuz

Tekstil aksesuarları ve ambalaj sektöründe global bir lider olmak, sürdürülebilir ve çevre dostu çözümlerle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.

Misyonumuz

Kaliteli ve yenilikçi ürünlerle müşterilerimizin beklentilerini aşmak ve sektörün öncüsü olmaktır. İnovasyonu ve sürekli gelişimi teşvik ederek, iş ortaklarımıza değer katmayı hedefliyoruz.

Değerlerimiz

Değerlerimizle Geleceğe Yön Veriyoruz

1969’dan bu yana sektörde edindiğimiz bilgi ve deneyimle, müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir çözümleri sunuyoruz. Yarım asrı aşkın tecrübemizle, sektörde öncü konumdayız ve her zaman bir adım öndeyiz