Geçmişten Günümüze
Kalite ve Güven
Yarım Asrı Aşan Tecrübe İle...

Kısa Hikayemiz

Sürdürülebilir iş büyümesi için yenilikçi ambalaj ve tekstil aksesuar çözümleri.

Erdoğan Ambalaj olarak, 1969 yılında Mahmutpaşa’da temelleri atılan ve 50 yılı aşkın süredir sektörde güven ve kaliteyle anılan bir firmayız. Merhum Nail Erdoğan tarafından kurulan şirketimiz, tekstil aksesuarları ve ambalaj çözümlerini tek bir çatı altında toplayarak, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 1993 yılında Küçükköy’de 12.000 m² alan üzerine inşa ettiğimiz modern üretim tesisimizle, yenilikçi ve kaliteli ürünler sunmaya devam ediyoruz.
Tekstil aksesuarları ve ambalaj sektöründe global bir lider olmak, sürdürülebilir ve çevre dostu çözümlerle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.
0 M2

Üretim Tesisi

0 +

Yıl

0 +

Ürün Çeşidi

Değerlerimiz

Değerlerimizle Geleceğe Yön Veriyoruz

01

Müşteri Odaklılık

Müşteri ihtiyaçlarını anlamak ve aşmak için buradayız.

02

Kalite

Ürünlerimizde ve hizmetlerimizde mükemmeliyeti hedefliyoruz.

03

İnovasyon

Sürekli gelişim ve yenilikçiliği teşvik ediyoruz.

04

Dürüstlük

İş etiğine ve dürüstlük ilkelerine bağlıyız.

Erdoğan Ambalaj

Resim Galerisi

Yarım Asrı Aşan Tecrübe

1969’dan bu yana sektörde edindiğimiz bilgi ve deneyimle, müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir çözümleri sunuyoruz. Yarım asrı aşkın tecrübemizle, sektörde öncü konumdayız ve her zaman bir adım öndeyiz

Erdoğan Ambalaj

Bizimle İletişime Geç

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin. Ekibimiz, işletmenizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde nasıl destek olabileceğini size göstermek için hazır.